SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi 80 1.9E
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
49,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
ID e produktit :
139661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi 80 1.9E benzins, viti i prodhimit 1987, eshte shume i rujtun si jasht ashtu edhe mbrenda, ka regjistrim deri ne shkurt 2017, kush eshte i interesum mundet me ardh me e shiku.
Nr i telefonit eshte +37744285277 dhe +38649648687, mund te kontaktoni edhe ne viber ne keta numra.
Informata rreth publikuesit
Alban
044285277
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »