SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen -berlingo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
139668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet :citroewn - berlingo
1.9 diesel
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
377 45 567 395
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »