SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes ml 400
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ml 400 viti prodhimit asht 2005 asht shum i rujten ka regjistrim bajm edhe nderrim nr 045289820
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Vienna, Austria
045289820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »