SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 2.0TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
139675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 Tdi nfund 2009 RKS rexhistrimi i par serviset e kryera me Rregull

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Ferizaj
37745553992
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »