SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes-benz c200
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '17
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
139678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz Full ExtraPostuar i sa po Ardhur nga Austria nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Myrtezan
049429557
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »