SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes tauran 2005 i ardhur nga zvicrra
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes turanin 2.0 automatik me likur nxemje ne karriga me komanda ne vollant senzora me liber te servisit i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besarti
Viti
045677712
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »