SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw Passat TDI 2.0 - 2005
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
330,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat TDI 2005 me 6 shpejtesi,ngjyr te zez metalike, 5 dyer. Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike per me shume mund te kontaktoni ne nr 044132234 ose 045803711Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AR
Prishtinë
044132234 ose 045803711
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »