SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat ComfortLine 3C DSG Pa Dogan
Viti 2005 mujn e 12
2.0 TDI 103 KW
Klima Tronic
nxemje Ulse
tempomat
Senzor Para + Mrapa
Senzor Shiu
dritaret 4*eletronic
179781 km
2 Qelsa I servisuar Komplet
Informata rreth publikuesit
Durim
Mitrovica, Kosovo
044212760
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »