SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 1.9 TDI 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:59
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2004
ID e produktit :
139693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhuesi: VolkswagenModeli: GolfTipi: 5Viti: 2004Lënda djegëse: Dizel Marshi: Manual Madhësia në cm3: 1896 Statusi: I doganuar dhe regjistruar Extras: ABS, ESP, Board computer, Navigation, Ulëse me nxemje, Timon hidraulik dhe multifunksional, Dritare elektrike, Pasqyre elektrike, Etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto
Prishtinë
049 708 382
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »