SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 tdi (di) tkuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
139696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golfin 4 2002 1.9tdi (di)tkuqe. Me tallba t'hujat Karriga me nxemje Sport karrigaaExtra nxemje Fellne Tempmat Shume i rujtun Viber +37744237007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
044237007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »