SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
139716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 7
MANUAL
1.6 TDI - 77 KW
ViTI 2013
DIESEL
PREARDHJA NGA GJERMANIA
ME DOGAN TE PAGUAR

KONTAKT : 044 90 00 98
045 99 00 65

PRISHTIN:
AUTOSALLON "IMERI"
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Autosallon
Prishtinë
045 99 00 65
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »