SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
139719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 7
MANUAL
1.6 TDI - 77 KW
ViTI 2013
DIESEL
PREARDHJA NGA GJERMANIA
ME DOGAN TE PAGUAR

KONTAKT : 044 90 00 98
045 99 00 65


AUTOSALLON "IMERI"
Rruga Ferid Curri, Arbëri, Prishtina, XK
Informata rreth publikuesit
"IM" Autosalloni
Prishtinë
045 99 00 65
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »