SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkwagen T4 - i Blinduar
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,621
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
Ekstra :
Mbyllje Qendrore
ID e produktit :
139720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkwagen T4 - Eshte ne gjendje shume te rregullt, kombi eshte komplet i blinduar, per nga siguria eshte 100%, dhe eshte shume i ruajtur.
I sapo ardhur nga gjermania me 20/11/2016
Diesel 2.5
Viti 1999
Kilometrazha: 213,621km
Qmimi i diskutueshem,
Pres bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »