SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW - 316 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:20
Lloji :
BMW
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Viti :
2012
ID e produktit :
139729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Klimatronik , Hidraulik , Dritare Elektrike , Mbyllje Qendrore , ABS , ESP , Airbaga , Radio CD , Automatik , Navigacion , Senzor Te ParkingutExtras
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni PRISHTINA
Prishtinë
044/049 181 912
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »