SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet OPEL ZAFIRA ne gjendje PERFEKTE
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
139731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Zafira viti 2002.

Vetura ka te nderruar rrypin e motorrit *ka garancion 100 mije km) dhe i eshte bere servisi komplet vaj filtera, pompa e ujit etj.
Vetura fabrikisht i ka 7 ulese.

Info: 049 222 303

045 305 000
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »