SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320 -2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
139733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 320 e46 2.0 diesel ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Zürich, Switzerland
045809863
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »