SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw GT 3.0 D Me Dogan Full Extra
Çmimi :
€24,444.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Lloji :
BMW GT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
244,535
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2011
ID e produktit :
139751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw Gt 3.0 Disel me dogan full extra
bojm ndrrim

044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »