SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.2 Benzin - Twinport - 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:49
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
139752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Opel Corsa
1.2 Benzin - Twinport
Manuel 5 Shpejtesi
Klim-tronic
Abs
Esp
Airbag
Cd-player
Board Computer
4 Goma te Reja Dimri
Viti 2005 - 25.07.2005
Ndertimi : 3 Dyer
Ulese : 4
Ngjyra : Kuqe Metalike
CCM : 1229
KW : 59 PS : 80
Vetura posedon 2 Qeles
Km : 211.000 me Liber Servisi
Vetura Eshte me Dogan ( Depo Doganore ) Prejardhje nga Gjermania
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »