SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET PEZHO 206 DIZELL ME RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:57
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
139754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PEZHO 206 DIZELL ME KLIM AIR BEG 2002 KAH 4 DYER IREGJISTRRUN DERI 2017 BAN EDHE NDRRIM ME PASAT GOLF 4 ETJPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
😄😄😄😄😄
Prishtinë
044804640
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »