SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv Golf VI 2.0 Tdi DSG Me Dogan Shum I Rujtem
Çmimi :
€11,111.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,253
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
139755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 tdi dsg me rks 8 muj shum i rujtem bojm ndrrim

044 838 848.
049 844 811
049 40 30 20
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »