SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Bmw 525d 2003
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
139756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 525d 2003 n funt vetura posedon abs esp centrall sensor shiu sensor parkimi karrigat me nxemje brenda eshte lekure si dhe ka navi bord te madh dhe komanda ne timon edhe full extra gjamat j ka gjysemblind per me shum info tel 049 216-685 qmimi sipas marrveshjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Feri
Gjakova
049215685
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »