SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes benz
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1988
ID e produktit :
139757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes benz ne gjendje shum teMire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
Prishtinë
045670228
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »