SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT PARTNER
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot Partner
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
ID e produktit :
139760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeot partner viti 24-07-2004 me 5 ulse klim vetur funksionale per pun dhe familjevetura osht pa dogane dagana i kushton 1750euro me mje vit regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
haki
Prishtinë
044286288
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »