SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw lupo 2000
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '16
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
139761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes lupo 1.4tdi viti i prodhimit 2000 , 1muaj e gjysem regjistrim , eshte e ruajtur si brenda ashtu edhe jasht shpenzime minimale , per me shum +37744612497

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elton
Prishtinë
049498987
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »