SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY MAXI 1.6 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '16
Lloji :
VW CROSS
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,000
Motori (kubik) :
1596.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
139771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW CADDY MAXI 1.6 TDI
VITI 2011
I DOGANUAR
ME LIBER SERVISI
KLIMA
ABS,ESP
TIMON ME KOMAND
RADIO CD
Informata rreth publikuesit
Besnik
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »