SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat punto
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,595
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
139784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fiat punto 1.2. 16 ventill. fiati i pa doganuar me tabela te. zvicrres. liber te servisit klim. tjë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
armend
Gjilan
44709449
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »