SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
139786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Automatik
- Viti i prodhimit ne fund te 2007
- I regjistruar per here te pare ne ks ne janar 2016
- Klima Tronik
- Sensora per parkim mbrapa
- Tempomat
- Airbag
- ESP
- ABS
- Dritare elektronike
- Karrika me nxemje
- Pasqyre elektronike
- Komanda ne timon
- Drita Xenon
- Goma te reja te dimrit dhe te veres
- Fellne te aluminit te Audis
- Kasetofoni origjinal i Audis (Audi concert)
- Mundsia e lidhjes se telefonit me bluetooth

- Vetura ne gjendje shume te mire
- Nuk bej ndrrim me perjashtim te BMW 530
- Contact ne Viber: +37744663905
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prishtinë
044421784
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »