SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E220 CDI Avantgarde 2005*
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:41
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
139790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MercedesBenz I doganuar Cdi manual ngjyra teget me liber t servisit dy qelsa 5ulse 4dyer ulset lëkur xenon bi xenon 6shpejtsi dritate elektrike senzora t shiut klimatronik CD fellne etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »