SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat 500 1.3 SportEdition 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:13
Lloji :
Fiat 500
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2009
ID e produktit :
139791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat500 i doganuar sportedition 1.3 ulset antillop lëkur 3dyer ngjyra e bardh manual tempomat cd klim etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »