SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C200 CDI Avantgarde 2004*
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:31
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
139792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C200 i doganuar me libra t servisit dy qelsa tempomat 5ulse 4dyer ngjyra hiri dvd cd klimatronik dritare elektrike 6shpejtsi etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »