SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MercedesBenz C200 CDI 2001*
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:47
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
139797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C200 i doganuar cdi automatik tiptronik 5ulse 4dyer tempomat senzor tshiut cd klim gjamat elektrike i ardhur nga gjermania liber t servisit etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »