SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikap Opel Kombo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
14,300
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1994
ID e produktit :
139798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pikapin Opel Kombo ne gjendje shume te mire.
Posedon regjistrimin deri me 07. 2017
Eshte shume i ruajtur, eshte i servisuar koplet si dhe posodon gumat e reja.
Informata rreth publikuesit
Imer
Besianë
044162971
Podujeve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »