SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4
Çmimi :
€12,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226,746
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
139800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje perfekt garantoj per qdo mjeshter ose kmPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mevledin
049478498
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »