SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 tdi me dogan i ardhur ngazvicrra higline klima tronik esp abs karrikat me nxemje xenon senzora etj 049 268 420

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gani
Gjilan
049 268 420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »