SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira 1.8 16v
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
212,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
139805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet zafira 1.8 16v ngjendje shum tmir regjistrimi i 2 nkosov e ardhur prej zviceres ,212377kilometra te garantume me liber tservisitisit, shum e rujtne servisin komplet te sapo kryer ,viti i pro 15.12.2000 ,fellne 15 , 7 ulse(ulset i ka shum trujtne tbardha)pulla nvollan,radio cd,tempomat,clima AC(sapo e mbushur),esp,abs,hidraulik regjistrim deri nmaj 2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Denis
Mitrovica, Kosovo
049622239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »