SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Sprinter 313
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2009
ID e produktit :
139816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz Sprinter 313 200.000 km Viti i Prodhimit 2009
Nr.Kontaktit +37745269277
Informata rreth publikuesit
Milot
Llausha
Llausha [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »