SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
139818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 i regjistruar ks ne qershor te vitit 2016 regjistrimi i pare ne ks klimatronik tempomat karrikat lekur gjithsqka ne rregull aka defekte serviset e krym per meShum ne kontaktoni ne viber +38649433237

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Myrtez
Prizren
049433237
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »