SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:03
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
Ekstra :
CD Player, Radio, Spoiler
ID e produktit :
139820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje perfekte .
Servisin komplet para 10 dite,
Karrigat e golf 3 si t'reja,
fellnet 15 me guma shum t'mira.
Gjith u kan dizel.
Ska nevoj per asnje investim
Informata rreth publikuesit
Benjamin
Podujevë
044990022
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »