SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 2.0 TDI -AUTOMATIK - AUTO ERDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:28
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
139822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 2.0 TDI =AUTOMATIK -DSG
FULL EKSTRA I DOGANUAR

044 843 258
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »