SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 1.9 TDI - 2003
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:57
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
139834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 TDI 96kw viti:2003 klimatronic abs airbag central karrikat me nxemje qe 1 vit i doganuar ne gjendje shum te mir , me liber te servisit Tel.+Viber:044226043

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
044226043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »