SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A 3 SPORTBACK 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
139844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A 3 SPORTBACK 1.9 TDI
AUTOMATIK
VITI 11.2009
KM 150.000
ME LIBER SERVISI
Informata rreth publikuesit
Besnik
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »