SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
139846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.0 DTI
7 ulse
20.08.2002
Informata rreth publikuesit
Zh
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »