SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 1.9 TDI SPORTLINE 2006
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:41
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
139850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 1.9 TDI 2006 SPORTLINE
I SAPO SERVISUM NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR
REXHISTRIM 2MUJ VETUR PERSONALE
2QELSA ME BLLOKAD DHE LIBRA TE SERVISIT
KLIM
NAVIGATION
BORDKOMPJUTERIN
FELLNE
4GOMA VERE
4GOMA DIMRI PLUS
QMIMI FIKS 6200 EURO
TELEFON: +377 44 672 282 VIBER
049 100 920Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
377 44 672 282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »