SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CRAFTER 35 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,248
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
139853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW CRAFTER 35 2.0 TDI
I SHKUR DHE I LART
VITI 2011
I DOGANUAR ME LIBER SERVISI
SENZOR PARKINGU PARA DHE PAS
KLIMATRONIC
RADIO CD
TIMON ME DIRIGJIM
Informata rreth publikuesit
Besnik
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »