SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII 1.6 TDI DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,496
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF VII 1.6 TDI DSG
VITI 2013
Km, 138.496 ME LIBER SERVISI ME GARANCION
I DOGANUAR
EXTRA
NAVIGACION RADIO CD SD1 SD2 AUX
SENZOR PARKINKU PARA DHE PAS
PARK PILOT
TIMON ME KOMANDUES DHE NDRRIM SHPEJTSIVE NE TIMON
KLIMA AUTOMATIC
ULSE ME NGROHJE
GJAMA COLLOR TE PASEM FABRIKAT
ALUGENKA
ALUFELGE 16 COLL
4 x HAPJE GJAMAVE ELEKTRIK
ABS.ESP,
Informata rreth publikuesit
Besnik
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »