SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5 Sportback S-line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:40
Lloji :
Audi A5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A5 sportback s-line 2.0 tdi 177ps 189.000km Start/stop Hapje pa qels Shiber Tempomat Lane Assistant Bang&Olufsen 2xGoma
Informata rreth publikuesit
U
Prishtinë
+37744115269
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »