SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touareg viti 2006 dizel 2.5 TDI Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:56
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2006
ID e produktit :
139865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes VW Touareg viti i prodhimit 2006 Dizel 2.5 TDI Automatik Tiptronik , Posedon ; klim tronik , tempomat , bordkompjuter, dirigjuse ne timon , gjama elektronik , pasqyre elektronik , karriga te lekures , fellne te aluminit , goma te reja, senzor parkimi para dhe mrapa , drita xenon , bixenon , kilometrat 182.000 KM , i regjisturar ne rks , nje vit regjistrim deri ne muajin 11/2017 , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044213279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »