SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C5 1.6 HDI-08
Çmimi :
€6,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:47
Lloji :
Citroen C5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
246,000
Viti :
2008
ID e produktit :
139876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shec Citroen
Modeli C5
Motorri 1.6 HDI
Klimatronik
Komanda ne timon
Viti i prodhimit 2008
I rexhistruar Rks
Qmimi 6400
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044 419 410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »