SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2.0-Automatik
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:19
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
159,000
Viti :
2008
ID e produktit :
139878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi
Modeli A6
Motorri 2.0 Benzin
Automatik
Klimatronik
Navi
Komanda ne timon
Senzora parkimi
Karrigat Lekur
I rexhistruar Rks
Viti i prodhimit 2008
Qmimi 5700 Euro
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044 419 410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »