SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touran 1.9 TDI 2003
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:01
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
139882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw Touran 1.9 prejardhjen nga zvicra i doganuar 6shpejtsi me liber t servisit 5dyer 7ulse manual ngjyra perlë gjamat elektrike klim esp airbag etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »